rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

20. 4. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Školení dle ročního plánu na měsíc únor

Školení dle ročního plánu na měsíc únorDne 10.2.2012 se členové jednotky JSDHO Všeradice zúčastnili školení dle ročního plánu na únor 2012

11. 2. 2012

Školení dle ročního plánu na měsíc leden

Školení dle ročního plánu na měsíc ledenDne 27.1.2012 se členové jednotky JSDHO Všeradice zůčastnili školení dle ročního plánu na leden 2012

27. 1. 2012

Školení dle ročního plánu

Školení dle ročního plánuDne 26.2.2011 proběhlo školení dle ročního plánu.

26. 2. 2011 Zobrazit více

Školení nových NDT

Školení nových NDTDne 28.1.2011 se Martin Silbernagl účastnil školení nových NDT na stanici HZS Beroun.

28. 1. 2011 Zobrazit více

Školení dle ročního plánu

Školení dle ročního plánuDne 8.1.2011 proběhlo školení dle ročního plánu.

8. 1. 2011 Zobrazit více

Kurz obsluhy motorové pily

Kurz obsluhy motorové pilyVe dnech 8. a 9.5.2010 proběhne kurz obsluhy motorové pily.
Cílem kurzu je osvojení základní dovednosti obsluhy motorové pily. Kurz je určen pro pracovníky, kteří pracují s motorovou pilou v lesním hospodářství, při údržbě sadů a městské zeleně, ve stavebnictví a taktéž u státních a dobrovolných organizací. Zakončeno osvědčením MPSV s celostátní platností.

26. 4. 2010

Záchrana tonoucího na ledě

Záchrana tonoucího na leděV sobotu 6. 3. 2010 absolvovala zásahová jednotka náročný výcvik, který se uskutečnil na řece Vltavě v blízkosti Střeleckého ostrova.

24. 3. 2010 Zobrazit více

Výcvik nositelů DT polygon Příbram

Členové jednotky, kteří jsou vedeni, jako nositelé dýchací techniky se zúčastnili výcviku na polygonu Příbram. Cvičení bylo zaměřeno především na dýchací techniku a také na orientaci a pohyb hasičů v neznámém prostoru. Výcvikový polygon simuluje situace vzniklé při zásahu – zakouřené neznámé prostředí s minimální viditelností, tma a přítomnost kouře a různých překážek ve stísněných prostorách.  Skupiny po dvou nebo třech hasičích se vydávaly na trasu, kde na ně čekaly ty nejrůznější překážky. Vše je totiž připraveno tak, aby výcvik simuloval reálné možnosti při skutečném zásahu. Hasiče čekala cesta v naprosté tmě bez svítilen, postupovali po kolenou, plazili se. Výcvik v takovýchto podmínkách je pro činnost hasičů nepostradatelný a velice přínosný a to jak po stránce znalosti používání přístrojů, tak po stránce přivykání si na určité situace, jako je absolutní tma, neznámý prostor, hrozící propadnutí a mnohá další nebezpečí.

Velitel před výcvikemCo nás čeká?Porada před nácvikem

24. 3. 2010 Zobrazit méně